Dietetyk sportowców

Oprócz tego, że jestem mamą piłkarza, to jestem też dyplomowanym dietetykiem. Moją pasją jest sport, więc swoją ofertę kieruję głównie do osób aktywnych.

Jako mama osiemnastoletniego piłkarza, znam zarówno potrzeby młodzieży jak i dylematy rodziców związane z żywieniem sportowców. Przekonuję ich, że prócz treningu fizycznego i mentalnego, dieta jest najważniejszym filarem sukcesu. Pracując na co dzień z młodzieżą widzę, jak żywienie wpływa na ich siłę, prędkość, wydolność, odporność, regenerację i zdrowie psychiczne.

Oprócz doradzania swoim podopiecznym i układania dla nich jadłospisów, prowadzę również działalność edukacyjną online: szkolę drużyny, rodziców oraz trenerów.

Swoją wiedzą dietetyka i doświadczeniem mamy piłkarza dzielę się na blogu i na innych portalach tematycznych jak np. „Piłkarz Kompletny” czy „Trening Piłkarski”.

Co mnie wyróżnia? Ciągły rozwój i duże zaangażowanie w każdego podopiecznego. Dietetyka jest szybko rozwijającą się nauką, więc co chwilę publikowane są nowe badania naukowe. Aby być z nimi na bieżąco, każdego miesiąca uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, webinarach itp. Będąc mamą piłkarza, jak rzadko który dietetyk, rozumiem, jakie problemy wiążą się z uprawianiem piłki nożnej przez dzieci.

Zapraszam do współpracy

mgr Agnieszka Wrońska

Cennik usług on-line

 • Pierwsza konsultacja on-line (telefon, wideorozmowa, czat) bezpłatnie
 • Spersonalizowane zalecenia żywieniowe – 200 zł
 • Spersonalizowany jadłospis na 7 dni z przepisami i listą zakupów – 200 zł
 • Spersonalizowany jadłospis na 14 dni z przepisami i listą zakupów – 300 zł
 • Kolejna konsultacja żywieniowa – 100 zł on-line (dla osób nieposiadających pakietu)

Pakiety

 • Pakiet SPORTOWIEC – pakiet przeznaczony dla trenujących dzieci, młodzieży lub dorosłych. W tym pakiecie co miesiąc otrzymasz:
  • dostosowany do kalendarza treningów, startów, stanu zdrowia i preferencji kulinarnych jadłospis na 7 dni, nieograniczone konsultacje w przeciągu miesiąca, zlecenie badań, interpretację wyników i dostosowanie zaleceń, dostosowanie suplementacji i monitorowanie efektów. Pierwsze 3 miesiące – 250 zł/m-c
 • Pakiet SPORTOWIEC PREMIUM
  • Zakres pakietu jak wyżej, ale jadłospis na 14 dni. Pierwsze 3 miesiące – 350 zł/m-c, kolejne rabat
 • Pakiet FIT MAMA PIŁKARZA (dla członków grupy Mama Piłkarza) – jadłospis na 14 dni + konsultacja on-line – 300 zł.

Śledź oferty promocyjne, które pojawiają się na moim facebook’u

https://www.facebook.com/mamapilkarza

*Przygotowanie dokumentów, po skompletowaniu informacji od pacjenta, trwa 4-7 dni

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

formularz kontaktowy