Dietetyk sportowców

Oprócz tego, że jestem mamą dorosłego piłkarza, to jestem też byłym sportowcem i dyplomowanym dietetykiem. Moją pasją jest sport i uwielbiam młodzież, więc swoją ofertę kieruję głównie do aktywnych dzieci i nastolatków.

Jako mama piłkarza, znam zarówno potrzeby młodzieży jak i dylematy rodziców związane z żywieniem sportowców. Przekonuję ich, że prócz treningu fizycznego i mentalnego, dieta jest najważniejszym filarem sukcesu. Pracując na co dzień z młodzieżą widzę, jak żywienie wpływa na ich rozwój fizyczny i poprawę wyników w zakresie siły, prędkości, wydolności, oraz odporność, regenerację i zdrowie psychiczne.

Oprócz doradzania swoim podopiecznym i układania dla nich jadłospisów, prowadzę również działalność edukacyjną online: szkolę drużyny, rodziców oraz trenerów.

Swoją wiedzą dietetyka i doświadczeniem mamy piłkarza dzielę się na blogu, socialmediach i na innych portalach tematycznych, jak np.: „Piłkarz Kompletny” czy „Trening Piłkarski”.

Co mnie wyróżnia?

Indywidualne podejście do każdego zawodnika.

Dostosowuję żywienie sportowca pod konkretne potrzeby, nie tylko żywieniowe, ale również uwzględniając takie czynniki jak zaplecze kuchenne, umiejętności kulinarne, styl życia, możliwości finansowe itd. Nie zawsze rozwiązaniem jest jadłospis. Podejście indywidualne polega na tym, że w każdej sytuacji znajdziemy wspólnie dobre rozwiązanie. Nawet dla mieszkańca bursy z niewielkim zapleczem i ograniczonymi finansami.

Znajomość specyfiki trenowania na każdym etapie rozwoju i w różnych dyscyplinach sportu.

Od zawsze intensywnie uczestniczę w sportowym życiu moich dzieci, począwszy od sportu przez zabawę, po wiek seniorski. Starszy syn od zawsze jest piłkarzem, a dzięki młodszemu poznałam bliżej takie dyscypliny jak tenis, karate i koszykówka. Sama w młodości byłam uczniem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu i zawodnikiem KS Energetyk Poznań uprawiając gimnastykę artystyczną.

Ciągły rozwój.

Dietetyka jest szybko rozwijającą się nauką, więc co chwilę publikowane są nowe badania naukowe. Aby być z nimi na bieżąco, każdego miesiąca uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, webinarach itp.

Duże zaangażowanie w każdego podopiecznego.

Nie oferuję gotowych gotowych, bo nie ma dwóch takich samych przypadków dla dietetyka. Układając plan żywieniowy uwzględniam tyle czynników, że każdemu zawodnikowi poświęcam bardzo dużo godzin. U mnie wszystko musi się zgadzać. Nie idę na skróty.

Zapraszam do współpracy

mgr Agnieszka Wrońska

Cennik usług on-line

  • Pierwsza konsultacja on-line (telefon, wideorozmowa, czat) bezpłatnie
  • Spersonalizowane zalecenia żywieniowe – 300 zł
  • Spersonalizowany jadłospis na 7 dni z przepisami i listą zakupów – 300 zł
  • Spersonalizowany jadłospis na 14 dni z przepisami i listą zakupów – 350 zł
  • Kolejna konsultacja żywieniowa – 150 zł on-line (dla osób nieposiadających pakietu)
  • Suplementacja – zlecenie badań i dobór suplementów na podstawie wyników 200,00 zł

Pakiety

  • Pakiet SPORTOWIEC – pakiet przeznaczony dla trenujących dzieci, młodzieży lub dorosłych. W tym pakiecie co miesiąc otrzymasz:
    • dostosowany do kalendarza treningów, startów, zajęć szkolnych, stanu zdrowia, potrzeb organizmu i preferencji kulinarnych jadłospis na 7 dni, indywidualnie napisany specjalnie dla konkretnej osoby, konsultacje w przeciągu miesiąca wg potrzeby, zlecenie badań, interpretację wyników i dostosowanie zaleceń, dostosowanie suplementacji i monitorowanie efektów. Jadłospis zawiera przepisy, zalecane godziny posiłków, listę zakupów, harmonogram posiłków na tydzień – 350 zł/m-cz
  • Pakiet SPORTOWIEC PREMIUM – Zakres pakietu jak wyżej, ale jadłospis na 14 dni – 400 zł/m-c

Dokumenty przesyłane są w formacie .pdf – kolorowy wydruk i wysyłka kurierem – 35 zł

Szkolenia

Oferuję szkolenia online i stacjonarne zarówno w formie wykładów jak i warsztatów. Współpracuję z klubami i organizatorami obozów sportowych. Zakres szkolenia i cena uzgadniane są każdorazowo z organizatorem.

Śledź oferty promocyjne, które pojawiają się na moim facebook’u

https://www.facebook.com/mamapilkarza

ZAPRASZAM DO KONTAKTUf225aa

FORMULARZ KONTAKTOWY