Dietetyk sportowców

Oprócz tego, że jestem mamą piłkarza, to jestem też byłym sportowcem i dyplomowanym dietetykiem. Moją pasją jest sport i uwielbiam młodzież, więc swoją ofertę kieruję głównie do aktywnych dzieci i nastolatków.

Jako mama osiemnastoletniego piłkarza, znam zarówno potrzeby młodzieży jak i dylematy rodziców związane z żywieniem sportowców. Przekonuję ich, że prócz treningu fizycznego i mentalnego, dieta jest najważniejszym filarem sukcesu. Pracując na co dzień z młodzieżą widzę, jak żywienie wpływa na ich siłę, prędkość, wydolność, odporność, regenerację i zdrowie psychiczne.

Oprócz doradzania swoim podopiecznym i układania dla nich jadłospisów, prowadzę również działalność edukacyjną online: szkolę drużyny, rodziców oraz trenerów.

Swoją wiedzą dietetyka i doświadczeniem mamy piłkarza dzielę się na blogu i na innych portalach tematycznych jak np. „Piłkarz Kompletny” czy „Trening Piłkarski”.

Co mnie wyróżnia? Ciągły rozwój i duże zaangażowanie w każdego podopiecznego oraz doświadczenie mamy piłkarza. Dietetyka jest szybko rozwijającą się nauką, więc co chwilę publikowane są nowe badania naukowe. Aby być z nimi na bieżąco, każdego miesiąca uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, webinarach itp. Będąc mamą piłkarza, jak rzadko który dietetyk, rozumiem, jakie problemy wiążą się z uprawianiem sportu przez dzieci.

Zapraszam do współpracy

mgr Agnieszka Wrońska

Cennik usług on-line

 • Pierwsza konsultacja on-line (telefon, wideorozmowa, czat) bezpłatnie
 • Spersonalizowane zalecenia żywieniowe – 250 zł
 • Spersonalizowany jadłospis na 7 dni z przepisami i listą zakupów – 250 zł
 • Spersonalizowany jadłospis na 14 dni z przepisami i listą zakupów – 300 zł
 • Kolejna konsultacja żywieniowa – 100 zł on-line (dla osób nieposiadających pakietu)
 • Suplementacja – zlecenie badań i dobór suplementów na podstawie wyników 150,00 zł

Pakiety

 • Pakiet SPORTOWIEC – pakiet przeznaczony dla trenujących dzieci, młodzieży lub dorosłych. W tym pakiecie co miesiąc otrzymasz:
  • dostosowany do kalendarza treningów, startów, zajęć szkolnych, stanu zdrowia, potrzeb organizmu i preferencji kulinarnych jadłospis na 7 dni, indywidualnie napisany specjalnie dla konkretnej osoby, konsultacje w przeciągu miesiąca wg potrzeby, zlecenie badań, interpretację wyników i dostosowanie zaleceń, dostosowanie suplementacji i monitorowanie efektów. Jadłospis zawiera przepisy, zalecane godziny posiłków, listę zakupów, harmonogram posiłków na tydzień – 280 zł/m-c
 • Pakiet SPORTOWIEC PREMIUM
  • Zakres pakietu jak wyżej, ale jadłospis na 14 dni – 350 zł/m-c,
 • Pakiet FIT MAMA PIŁKARZA (dla członków grupy Mama Piłkarza) – jadłospis na 14 dni + konsultacja on-line – 300 zł.

Szkolenia

Oferuję szkolenia online i stacjonarne zarówno w formie wykładów jak i warsztatów. Współpracuję z klubami i organizatorami obozów sportowych. Zakres szkolenia i cena uzgadniana jest każdorazowo z organizatorem.

Śledź oferty promocyjne, które pojawiają się na moim facebook’u

https://www.facebook.com/mamapilkarza

ZAPRASZAM DO KONTAKTUf225aa

FORMULARZ KONTAKTOWY