LIVE pt.: „Uczę się na błędach”

Ktoś mądry powiedział: „Człowiek uczy się błędach. Mądry uczy się na cudzych”

Dlatego chciałabym was zaprosić do udziału w kolejnym live’ie, który stworzymy wspólnie, a podczas którego dowiesz się co możesz zmienić, żeby twoje dziecko dobrze się rozwijało i było lepiej zaadoptowane do wysiłku fizycznego.

  • Czy chciałabyś, żebym pokazałabym ci jakie błędy popełniasz w żywieniu swojego przyszłego mistrza ?
  • Czy chciałabyś wiedzieć co robisz dobrze a co powinnaś zmienić ?
  • Czy chcesz być świadoma jakie błędy żywieniowe mają wpływ na formę fizyczną i umysłową twojego dziecka?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś „tak” to ten współtworzony live jest właśnie dla ciebie.

Koncepcja jest taka:

  1. Przez 7 dni chętne mamy (mam nadzieję, że liczne) wypełniają dzienniczek żywienia swojego syna lub córki zgodnie z formularzem oraz według załączonej instrukcji (dokument do pobrania znajdziesz na końcu wpisu). Formularz można wypełnić na komputerze, albo wydrukować i przesłać zdjęcia/skany.
  2. Przez ok. 3 tygodnie zbieram dzienniczki, które wysyłacie na adres mailowy dietetyk@mamapilkarza.com Proszę was o wpisanie w nich imienia dziecka, ale spokojnie, wszystkie wasze dane pozostaną anonimowe
  3. Mniej więcej na początku lutego (datę ogłoszę z wyprzedzeniem) spotkamy się na live’ie gdzie omówimy sobie przesłane dzienniczki. Odpowiem wam, jakie błędy z reguły popełniacie, co robicie prawidłowo, jakie produkty lepiej zamienić, o jakich porach jeść, w jakich proporcjach itd. Odpowiem też wtedy na wasze pytania i wątpliwości związane z żywieniem młodych sportowców.

Zapamiętaj dwie rzeczy. Człowiek uczy się na błędach, a mądra mama piłkarza uczy się na cudzych. I że nie jest wstydem popełniać błędy, ale błędem jest niczego się z nich nie uczyć.

Mam nadzieję zatem, że skorzystacie z propozycji i zechcecie być współautorami najbliższego live’a. Jeśli trakcie wypełniania dzienniczka będziecie mieć jakiekolwiek pytania, śmiało do mnie piszcie.

Formularz do pobrania

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s