Jedz Jak Mistrz

Rodzicom dzieci, które grymaszą widząc na talerzu warzywa i owoce polecam akcję „Jedz jak mistrz”, którą wspólnie zorganizowała firma Beco wraz z piłkarzami FC Barcelona. Akcja ruszyła już dosyć dawno, ale może nie wszyscy o niej wiedzą.

Każdy początkujący piłkarz chce być jak jego idol, więc powinien jeść jak on. Na stronie akcji znajdziecie dużo ciekawych, kolorowych a przede wszystkim zdrowych przepisów oraz pomysłów jak podać warzywa i owoce na talerzu, aby zachwyciły dziecko.

Znajdziecie tam również video z wypowiedziami takich gwiazd jak Gerard Pique, Luiz Suarez czy Leo Messi na temat zdrowego odżywiania.

Młodsze dzieci ucieszą z pewnością gratulacje od piłkarskich gwiaz za zjedzenie np. nielubianego dotąd brokuła. W bardzo prosty sposób, wpisując imię dziecka i nazwę produktu, które zjadło wysyłasz do niego zdjęcie idola gratulującego mu osiągnięcia. Niestety lista produktów nie jest bogata, ale znajdziecie tam produkty najczęściej chyba odrzucane przez dzieci.

Polecam zajrzeć w wolnej chwili, bo warto nauczyć dzieci zdrowego odżywiania.

Jedz Jak Mistrz http://www.beko.pl/jedzjakmistrz/

mamapilkarza #beco #fcbarcelona #barcelona #messi #pique #suarez #umtiti #terstegen #przepisy #warzywa #owoce #dieta #zdrowie #piłkarz #jedzjakmistrz

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s