Koszulka dumnej mamy

Jak pokazać światu, że jesteś dumną mamą swojego piłkarza/piłkarki?

Z dumą od kilku miesięcy noszę swoją koszulkę z napisem „Mama Piłkarza” . Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, zdecydowałam się wyprodukować takie koszulki i dla Was.

Grafika na koszulce będzie wyglądać właśnie tak (wasze ekrany mogą mieć inne ustawienia, więc odcień może nieco się różnić).

Cena 1 szt. koszulki wraz z kosztami wysyłki to 59,00 zł.

Kupując T-shirt czynisz dobro i pomagasz budzić dzieci ze śpiączki, gdyż producent przekazuje część swojego zysku na Fundację Ewy Błaszczyk „A kogo?”

Ta wyjątkowa koszulka będzie dostępna z napisami w dwóch wersjach: „Mama Piłkarza” i „Mama Piłkarki”. Nie ma możliwości zmiany koloru, fasonu koszulek, dodania lub zmiany napisów ani zmian w kolorach postaci czy tła na nadruku. Takie pojedyncze zmiany generują duży wzrost kosztów (grafiki, logistyki i drukowania) i konieczność indywidualnych wycen oraz wydłużenie czasu realizacji – to niewykonalne.

Jednakowe koszulki ubrane przez nas na mecze czy turnieje pozwolą łatwo odnaleźć się na trybunach i zawrzeć znajomości w realu, a nie tylko on-line. Bądźmy dumne z naszych córek i synów, wspierajmy się wzajemnie !!!

Jak wybrać rozmiar?

Rozłóż jedną ze swoich koszulek na płaskiej powierzchni, zmierz w zaznaczonych na ilustracji miejscach i z tabelki odczytaj swój rozmiar. Zaznaczam, że wypadają dość luźne, więc warto przed zamówieniem zmierzyć.

Koszulka wykonana z bawełny 100, bardzo miła w dotyku. Moją mam kilka miesięcy i póki co ani materiał ani nadruk nie straciły nic na jakości.

Jak zamówić?

  1. na adres mailowy zapytajmamepilkarza@gmail.com wyślij zamówienie podając kolejno: swoje imię i nazwisko, rozmiar wg tabeli, adres dostawy (domowy lub paczkomat InPost), numer telefonu, adres e-mail, wersję PIŁKARZ/PIŁKARKA. Nie będą przyjmowane zamówienia przesyłane w inny sposób!
  2. na poniższe dane wpłać kwotę 59,00 zł
  3. na zamówienia i wpłaty czekam do dnia 23.09 godz 22.00
  4. jak wpłynie Twoje zamówienie i wpłata, w mailu otrzymasz potwierdzenie
  5. o terminie realizacji poinformuję na facebook’u
  6. w dniu wysyłki koszulki zostaniesz poinformowana o numerze przesyłki drogą mailową

Dane do przelewu

Nr konta: 50 1020 5558 1111 1663 0720 0012

Adresat: Agnieszka Wrońska

tytuł przelewu: Mama piłkarza

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s