Mama piłkarza. Gabriel Jesus

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekawa jak wyglądają stosunki dorosłych, profesjonalnych piłkarzy z mamami. Postanowiłam przybliżyć Wam kilka takich duetów. Dziś o Gabrielu Jesusie i jego niesamowitej mamie Verze.

Gabriel Jesus jest napastnikiem Manchesteru City i reprezentacji Brazyli. Kto go zna pewnie zauważył, że po każdej bramce piłkarz wykonuje gest dzwonienia przez telefon. Początkowo media podawały nieprawdziwe informacje, twierdząc, że Jesus robi to dlatego, że jego była dziewczyna zaczęła od niego odbierać telefon dopiero po transferze do Manchesteru City. Okazało się jednak szybko, że ma to związek z jego matką, która jest największym fanem ale i krytykiem piłkarza. Po każdym meczu dzwoni do syna i wytyka mu najmniejsze błędy. Przed jednym z meczów reprezentacji interweniować musiał sam Neymar, który zadzwonił i poprosił mamę piłkarza, aby ta tym razem zadzwoniła i dodała otuchy synowi, a nie ganiła go jak zwykle po meczu. Wstawiennictwo jednak wiele nie zmieniło.

Vera Lucia Diniz de Jesus przeprowadziła się wraz z synem do Manchesteru. Kontroluje swoją największa pociechę do tego stopnia, że pobiera wszystkie zarobione przez syna pieniądze. Daje mu kieszonkowe, dba o jego dietę i sprawdza, z jakimi kobietami się spotyka. Wszystko po to, aby nic nie zakłócało kariery syna i by nie zszedł na złą drogę.

Trzeba przyznać, że to dość oryginalne podejście, ale jak najbardziej profesjonalne. Rozumiem opiekuńczość i troskę mamy, dla kibiców Manchesteru City bez wątpienia też jest to dobra informacja. Jednak przyszła dziewczyna piłkarza może mieć niemały problem z teściową 😂

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s